Elegancki prezent z okazji zakończenia szkoły

Zakończenie roku szkolnego to świetna okazja do tego, by podarować nauczycielowi jakiś upominek i uczniom również. Każdy z nich zasługuje na drobiazg, który będzie pamiątką na dłuższy czas. Zresztą najbardziej chodzi tu o sam gest, sposób podziękowania za wspólną naukę, lata intensywnej i owocnej współpracy. Zakończenie szkoły to dobry moment, by rozstać się w zgodzie.

Zakończenie roku szkolnego prezent

Dlaczego warto podarować upominek na zakończenie szkoły?

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić upominek dla uczniów? Może dlatego, że:

  • dzięki temu sprawisz im ogromną radość,
  • będą dobrze Cię wspominać,
  • pozostanie im coś po szkole i po Tobie na pamiątkę.

Zresztą nie ma co ukrywać, zakończenie roku powinno być dniem pełnym radości i wzruszeń. Każdy lubi prezenty. Warto więc pomyśleć również o uczniach. W końcu jakby nie było, zasługują na to. Musisz tylko dobrze przemyśleć, co im kupić, bo to akurat nie jest proste zadanie.

Co dla dziewczyn, a co dla chłopaków?

Przeważnie nauczyciele, którzy nie mają doświadczenia w kupowaniu prezentów dla swoich uczniów, zastanawiają się, co kupić dla dziewczyn, a co dla chłopaków… Chcą zadowolić wszystkich jednakowo. Okazuje się, że w tym przypadku można znaleźć upominki, które będą pasowały dla jednych i dla drugich. Długopis, pendrive, smycz do kluczy, czy na przykład kubek. Są to gadżety, które pasują dla każdego, niezależnie od płci. Jednak czy nie za bardzo „oklepane”? Faktycznie tego rodzaju prezenty wręcza się na różne okazje. Zapewne tak młodzi ludzie mają tych gadżetów pod dostatkiem. Może lepiej pomyśleć o czymś innym? Mamy pewną sugestię.

Zakończenie roku szkolnego zawieszka

Uniwersalny upominek na każdą kieszeń

Oczywiście kupisz prezenty, jakie uznasz za słuszne. Chcielibyśmy natomiast poinformować Cię o drewnianych upominkach, które też są chętnie wręczane uczniom z okazji zakończenia roku szkolnego. Są to drewniane serca ze specjalnym grawerem. To uniwersalna pamiątka na zakończenie szkoły, która pasuje zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopaków. Grawer to nie tylko tekst typu „Dziękujemy Wam za wytężoną pracę w roku szkolnym”, ale również efektowny, dopasowany do okoliczności obrazek. Oczywiście w wersji kolorowej. I serce to proponowane jest w różnej formie – statuetki, zawieszki albo magnesu na lodówkę. Każde z nich będzie świetnym wyborem, ale oczywiście zależnym wyłącznie od Ciebie.

Jeżeli szukasz tego rodzaju prezentu albo potrzebujesz pomocy w wyborze innego upominku, poznaj nasz poradnik, zapoznaj się z naszymi propozycjami na blogu.